İstanbul İş Rehberi
  Çevrimiçi
»
41
  Bugünkü Ziyaretçi
»
961
  Dünkü Ziyaretçi
»
1,195
  Üye Sayımız
»
39,742
  Ana Sektörler

Ev Tarzı, Kadıköy Ev Tadilatları, Acıbadem Tadilat

 • Bu firma 18596 kere ziyaret edildi...
 • İç Dekorasyon » Ev Tarzı, Kadıköy Ev Tadilatları, Acıbadem Tadilat
 •   Telefon
  : 0.216 414 25 02
    Fax
  :
 •   Gsm
  : 0.545 551 18 18
    Web
 •   Gsm 2
  : 0.545 551 18 18
    Eposta
  : info@evtarzi.com
 •   Yetkili
  : Erhan Özdil
    Eposta 2
  : erhanozdil@hotmail.com.tr
 •   Facebook
    Twitter
  :
 •   İnstagram
    Youtube
 •   İlçe
  : Kadıköy
    Adres
  :Acıbadem Mh. Sarayardı Cd. No: 42/a Kadıköy
 • Firma Tanıtımı
  :Ev Tarzı Firmamız Dekorasyon Kadıköy Ev Tadilatları Başta Olmak Üzere Acıbadem Tadilat Sektöründe Hizmet Vermektedir. Kadıköy Ev Dekorasyonları, Kadıköy Ev Tadilatları, Kadıköy Banyo Tadilatları, Kadıköy Mutfak Tadilatları, Kadıköy Komple Daire Tadilatı, Kadıköy Komple Villa Tadilatı,kadıköy Ev Tadilat, Kadıköy Daire Tadilat, Kadıköy Komle Ev Tadilat, Kadıköy Mutfak Tadilat, Kadıköy Banyo Tadilat, Kadıköy Salon Tadilat, Kadıköy İş Yeri Tadilat, Kadıköy Ofis Tadilat, Kadıköy Ray Dolap, Kadıköy Elbise Dolabı, Kadıköy Villa Tadilat, Kadıköy Anahtar Teslim Ev Tadilat, Kadıköy Anahtar Teslim Daire Tadilat, Kadıköy Anahtar Teslim Villa Tadilat, Kadıköy Ofis Tadilat, Kadıköy Kafe Tadilat, Kadıköy İç Mimar, Kadıköy Anahtar Teslim Villa Tadilat, Kadıköy Su Kaçağı Bulma, Kadıköy Ev Tdilatı, Kadıköy Daire Tadilatı, Kadıköy Komle Ev Tadilatı, Kadıköy Mutfak Tadilatı, Kadıköy Banyo Tadilatı, Kadıköy Salon Tadilatı, Kadıköy İş Yeri Tadilatı, Kadıköy Ofis Tadilatı, Kadıköy Ray Dolap, Kadıköy Elbise Dolabı, Kadıköy Villa Tadilatı, Kadıköy Anahtar Teslim Ev Tadilatı, Kadıköy Anahtar Teslim Daire Tadilatı, Kadıköy Anahtar Teslim Villa Tadilatı, Kadıköy Ofis Tadilatı, Kadıköy Kafe Tadilatı, Kadıköy İç Mimar, Kadıköy Anahtar Teslim Villa Tadilatı, Kadıköy Su Kaçağı Bulma, Kadıköy Ekonomik Ev Tadilatı
 • uygun fiyata kalite, güven, yenilik arayanların yeni edresi ev tarzı...
 • Ev Tarzı, Kadıköy Ev Tadilatları, Acıbadem Tadilat Bilgileri

 • Firma Kartviziti
 • Metin Alanı
 • Harita
 • Video
 • İletişim

Kurulduğu Günden İtibaren Yükselen İvmesi İle Mimari Ve İç Mimari Proje Uygulama Tecrübesiyle Yurt İçi Ve Dışında; Konut, Ofis, Otel, Cafe Ve Restoran, Hotel, Eğitim Binaları, Vb. Gibi Yüzlerce Projeden Başarıyla Çıkmış Ve Bize Güvenenleri Memnun Etmiş Ev Tarzı Ekibi Deneyimli Kadrosu , Kaliteden Ödün Vermeyen Tutumu Ve İşi Tüm Boyutları İle Üstlenebilecek Organizasyon Gücü İle Müşterilerinin Bugünden Geleceğe Çözüm Adresi Olmuştur.

Bünyesinde Mimari Ve İç Mimari Projeleri Hazırladığı Gibi, Statik, Mekanik,doğalgaz, Sıhhı Tesisat Ve Elektrik Projelerini Hazırlayabilecek Mühendislik Firmalarıyla Müşterisine Anahtar Teslim Bir Hizmet Sunmaktadır.

Ev Tarzı, Günümüzün Tasarım İlkeleriyle Bütünleşen Yenilikçi Mimari Malzemeleri Takip Edip Tüm Detaylarıyla Projelerinde Kullanarak, Daima Çalışan Ve Genç Kalan Tasarımlar Üretir.

Modern Dünyanın Hızla Gelişen Teknolojiyle Uyum Sağladığı Çağda, Etkileyici Projelere İmza Atan Ve Bu Projelerinde Modern, Özgün Ve Uzun Ömürlü Tasarımlarla Süsleyen Ev Tarzı Siz Değerli Müşterilerimizin İsteklerine En Doğru Ve En Hızlı Şekilde Çözüm Üretirken Memnuniyetinizi En Önemli İlke Olarak Belirlemekte.

Ev Tarzı; Araştırma Geliştirme Faaliyetlerimizle Müşterilerimizin Farklı Talep Ve İhtiyaçlarına Uygun, Dünya Standartlarında Mimari Ve Tasarım Oluşturmaktır.yenilik Ve Teknolojik Gelişmeleri Takip Ederek Tasarım Ve Hizmet Kalitesini Sürekli Artırmaktır.

Bununla Birlikte, Tüketicileri Devamlı Müşterimiz Haline Getirerek Onlara En İyi Hizmeti Sunmaktayız. Yaptığımız Yatırımlarla Da İstihdam Olanağı Sağlayıp Ülke Ekonomisine Katkıda Bulunmaktayız.

Saygılarımızla.

Aşağıdaki Form Ev Tarzı, Kadıköy Ev Tadilatları, Acıbadem Tadilat İşletmesine Aittir.
İsim :
E-mail :
Konu :
Mesajınız :
 
Facebookta Paylaş Twitter'da Paylaş Google Plus'ta Paylaş
  Duyurular
18 Aya Varan Senet İmkanıyla Tadilatlarınızı Yapmaktayız...tasarımdan Kuruluma Tüm Süreç Boyunca, Güzel Bir Showroom Ve Dost Ekibiyle Yanınızda..ev Tarzı
  Kampanyalar
Mutfak Dolabı Alana Ankastre Set Hadiyemizdir...

İstanbul İş Rehberi Bir Web Center Kuruluşudur.
Copyright © 2005 İstanbul İş Rehberi Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Kopyalanamaz!