İstanbul İş Rehberi
  Çevrimiçi
»
61
  Bugünkü Ziyaretçi
»
1,271
  Dünkü Ziyaretçi
»
1,379
  Üye Sayımız
»
39,695
  Ana Sektörler

Yılmaz Saat, Saat Tamiri, Kadıköy Saat Tamir, Watergarden Saat Tamir

 • Bu firma 1508 kere ziyaret edildi...
 • Saat Satış - Tamir » Yılmaz Saat, Saat Tamiri, Kadıköy Saat Tamir, Watergarden Saat Tamir
 •   Telefon
  : 0.216 414 25 81
    Fax
  : 0.216 414 25 81
 •   Gsm
  : 0.537 658 28 68
    Web
 •   Gsm 2
  : 0.537 658 28 68
    Eposta
  : fundagokcekaya@yilmazsaat.com
 •   Yetkili
  : Yılmaz Ve Funda Gökçekaya
    Eposta 2
  : iletisim@yilmazsaat.com
 •   Facebook
    Twitter
  :
 •   İnstagram
    Youtube
 •   İlçe
  : Kadıköy
    Adres
  :Caferağa Mahallesi Mühürdar Caddesi Nazlı Han No: 26/2 Kadıköy 34710 İstanbul
 • Firma Tanıtımı
  :Yılmaz Saat Kurucumuz Olan Yılmaz Gökçekaya Saat Merakını Küçük Yaşlarda Başlayan Saat Tamiri Merakını İsviçre Ye Yerleşerek İsviçre Nin Cenevre, Nauchtel, Zurich Gibi Şehirlerinde Saat Tamir Üstatları Olarak Kabul Edilen Saat Tamiri Ustaları İle Çalışma Fırsatları Yakalamıştır. Tüm Sertifika, Eğitim Ve Üstatlardan Aldığı Eğitimleri Tamamladıktan Sonra 1973 Yılında Türkiye Ye Dönen Kurucumuz Yılmaz Gökçekaya Ve O Zaman Ki Rolex, Omega, Patek Philippe, Baume - Mercier, Cartier, Piaget Gibi Değerli Markaların Distribütörü Olan Otap Firmasının Tamir Servisinde Göreve Başlamıştır. Daha Sonra Uzun Yıllar Bu Kurumda Saat Servis Uzmanı Ve Sonrasında Servisler Şefi Olarak Görev Yapmıştır. Bu Görev Esnasında Otap In Temsil Ettiği Markaların Eğitimlerine Sürekli Olarak İsviçre De Katılmıştır. Bu Görevini 1998 Yılına Kadar Devam Ettirerek Otap Dan Emekli Olmuştur.rnyılmaz Bey Emeklilik Sonrasından Kadıköy Saat Tamiri Konulu İlk Çalışma Ofisini Kadıköy Çarşı Merkezinde Kurmuştur Ve Günümüze Kadar Bireysel Olarak Türkiye Nin Saygın 2. El Saat Ticareti Yapan Firmalarına Servis Ve Bakım Hizmetlerini Vermeye Devam Etmektedir. Verdiği Hizmetin Tüm En İyi Hizmeti Tüm İsteyenlere Ulaştırıp Cevap Verebilmek İçin Watergarden Avm De Watergarden Yılmaz Saat Olarak Saat Teknik Servis, Saat Bakım , Saat Tamir Hizmetlerini Yeni Şubemiz De Genişletmektedir. En İyi Hizmeti Ve Tecrübeyi Tüm İsteyenlere Ulaştırmak Yapılan İşte Kalitenin Anlaşılması İçin Önümüzde Ki Dönem Projelerimiz Arasında İstanbul Un Uygun Alanların Da Şubeleşmeyi Düşünmektedir. Temel Prensibi - Saati Müşteri Getirir Aldıktan Sonra Saat Benimdir Saat Ne İsterse Onu Yaparım - Olarak Temel İlke Edinen Firmamız Yılmaz Saat Tamiri Konusun Da Hizmet Vermekten Mutluluk Duymaktadır. Bizi Şu Bölüm Başlıklarıyla Da Aratabilirsiniz. Kadıköy Rolex Bakım, Kadıköy Cartier Bakım, Kadıköy Ap Bakım, Kadıköy Patek Phılıppe Bakım, Kadıköy Çarşı Saat Tamir, Kadıköy Özel Saat Tamiri, Kadıköy 2.el Saat, Kadıköy Saat Alım Satım, Kadıköy Özel Marka Saat Tamiri, Kadıköy Özel Sipariş Saat, Kadıköyde En İyi Saatçi, Kadıköy Çarşı Saat Satış, Saat Tamir, İstanbul Saat Tamir, Kadıköy Saat Tamir, Watergarden Saat Tamir, İstanbul Saat Tamir Bakım, İstanbul Saat Tamir Ustalığı, En İyi Saat Tamir Üstatları, İstanbulun En İyi Saat Tamircisi, En Köklü Saat Tamir Ustaları, En Köklü Ve Eski Saat Tamir Firmaları, En Donanımlı Saat Tamir Ustaları, Türkiyenin En Çok Ödüllü Saat Tamir Ustaları, En Gözde Saat Tamir Üstatları, Rolex Saat Tamir Üstatları.
 • YILMAZ SAAT, KADIKÖY ÇARŞI SAAT TAMİR, KADIKÖY ÖZEL SAAT TAMİRİ
 • Yılmaz Saat, Saat Tamiri, Kadıköy Saat Tamir, Watergarden Saat Tamir Bilgileri

 • Firma Kartviziti
 • Metin Alanı
 • Harita
 • Video
 • İletişim

Yılmaz Saat İyi Ve Kaliteli Bir Hizmet İstiyorsanız Doğru Adrestesiniz. Kadıköy Çarşı Saat Tamir Sektöründe Size Hizmet Vermekten Gurur Duyarız. Ayrıca Firmamız Kadıköy Özel Saat Tamiri Denildiğinde Akıllara Gelen İlk Firmadır. Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz... Yılmaz Saat, Kaliteli Malzeme Ve İşçiliği İle Fark Yaratır. İstanbul İlinde Kadıköy Çarşı Saat Tamir Hizmetleri. Yılların Deneyimi İle Kusursuz Ve Müşteri Odaklı Hizmet Anlayışı. Kadıköy Özel Saat Tamiri Numaralarımızdan Firmamıza Ulaşıp Detaylı Bilgiye Ulaşabilirsiniz. Yılmaz Saat, Kadıköy Çarşı Saat Tamir, Kadıköy Özel Saat Tamiri, Kadıköy 2.el Saat, Kadıköy Saat Alım Satım, Kadıköy Özel Marka Saat Tamiri, Kadıköy Özel Sipariş Saat, Kadıköyde En İyi Saatçi, Kadıköy Çarşı Saat Satış.

Aşağıdaki Form Yılmaz Saat, Saat Tamiri, Kadıköy Saat Tamir, Watergarden Saat Tamir İşletmesine Aittir.
İsim :
E-mail :
Konu :
Mesajınız :
 
Facebookta Paylaş Twitter'da Paylaş Google Plus'ta Paylaş
  Duyurular
Rolex Saat Tamir Bakım Servis, Omega Saat Tamir Bakım Servis, Patek Saat Tamir Bakım Servis, Philippe Tamir Bakım Servis, Baume Saat Tamir Bakım Servis , Mercier Saat Tamir Bakım Servis, Cartier Saat Tamir Bakım Servis, Piaget Saat Tamir Bakım Servis..
  Kampanyalar
Kadıköy Rolex Bakım, Kadıköy Cartier Bakım, Kadıköy Ap Bakım, Kadıköy Patek Phılıppe Bakım, Kadıköy Çarşı Saat Tamir, Kadıköy Özel Saat Tamiri, Kadıköy 2.el Saat, Kadıköy Saat Alım Satım, Watergarden Saat Tamir

İstanbul İş Rehberi Bir Web Center Kuruluşudur.
Copyright © 2005 İstanbul İş Rehberi Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Kopyalanamaz!